Základní škola pro tělesně postižené
Úplná výsledková listina 7. ročníku olympiády tělesně postižených sportovců
Tělesně zdatnější - dívky
umístění |
jméno |
škola |
Slalom |
Raketa |
Dálka |
součet pořadí |
pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
1. místo |
Fričová Silvie |
ZŠ pro TP |
1 |
4,0 s |
1 |
11,3 m |
1 |
125 cm |
3 |
2. místo |
Tesařová Markéta |
ZŠ pro TP |
2 |
4,9 s |
4 |
9,2 m |
2 |
120 cm |
8 |
3. místo |
Tesařová Aneta |
ZŠ pro TP |
2 |
4,9 s |
5 |
7,8 m |
3 |
115 cm |
10 |
3. místo |
Theuerová Markéta |
ZŠ pro TP |
4 |
5,6 s |
2 |
9,9 m |
4 |
110 cm |
10 |
4. místo |
Tesařová Lada |
ZŠ pro TP |
3,5 |
5,3 s |
3 |
9,4 m |
4 |
110 cm |
10,5 |
5. místo |
Ježková Lucie |
ZŠ pro TP |
3,5 |
5,3 s |
6 |
6,9 m |
5 |
90 cm |
14,5 |
6. místo |
Kubisová Laura |
ZŠ pro TP |
5 |
6,6 s |
7 |
2,9 m |
7 |
30 cm |
19 |
7. místo |
Glasová Lenka |
Mraveneček |
6 |
12,8 s |
8 |
1,6 m |
6 |
40 cm |
20 |
Tělesně zdatnější - chlapci nejmladší (od r. 1998)
umístění |
jméno |
škola |
Slalom |
Hod |
Dálka |
součet pořadí |
pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
1. místo |
Dlabola David |
ZŠ pro TP |
1 |
4,0 s |
1 |
150 b |
1 |
150 cm |
3 |
2. místo |
Volný Ondřej |
ZŠ pro TP |
3 |
6,8 s |
1 |
150 b |
4 |
30 cm |
8 |
2. místo |
Špilháček Oldřich |
ZŠ Sl. Odboje |
4 |
7,2 s |
1 |
150 b |
3 |
35 cm |
8 |
3. místo |
Kubec Reinhard |
ZŠ pro TP |
5 |
7,3 s |
2 |
125 b |
2 |
45 cm |
9 |
4. místo |
Tomšík Denis |
ZŠ Sl. Odboje |
2 |
6,7 s |
3 |
110 b |
5 |
15 cm |
10 |
Tělesně zdatnější - chlapci mladší (rok nar. 1996 a 1997)
umístění |
jméno |
škola |
Slalom |
Hod |
Dálka |
součet pořadí |
pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
1. místo |
Halátek Martin |
ZŠ pro TP |
1 |
3,5 s |
1 |
19,1 m |
1 |
180 cm |
3 |
2. místo |
Peroutka Lukáš |
ZŠ pro TP |
2 |
3,8 s |
2 |
12,5 m |
3 |
140 cm |
7 |
3. místo |
Tesař Adam |
ZŠ pro TP |
3 |
3,9 s |
3 |
11,4 m |
2 |
155 cm |
8 |
4. místo |
Kalinowski Jakub |
ZŠ pro TP |
4 |
5,8 s |
4 |
8,0 m |
4 |
110 cm |
12 |
Tělesně zdatnější - chlapci starší (do r. 1995)
umístění |
jméno |
škola |
Slalom |
Raketa |
Dálka |
součet pořadí |
pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
1. místo |
Peroutka Matěj |
ZŠ pro TP |
2 |
3,69 s |
3 |
13,40 m |
1 |
1,80 m |
6 |
1. místo |
Mühr Robin |
ZŠ pro TP |
4 |
4,00 s |
1 |
19,10 m |
1 |
1,80 m |
6 |
2. místo |
Halátek Tomáš |
ZŠ pro TP |
1 |
3,66 s |
2 |
15,10 m |
4 |
1,60 m |
7 |
3. místo |
Melicher Jan |
ZŠ pro TP |
3 |
3,70 s |
7 |
9,30 m |
3 |
1,65 m |
13 |
4. místo |
Lysek Matěj |
ZŠ pro TP |
6 |
5,10 s |
5 |
10,70 m |
5 |
1,45 m |
16 |
5. místo |
Nečesaný david |
ZŠ pro TP |
5 |
4,90 s |
6 |
10,60 m |
7 |
1,25 m |
18 |
6. místo |
Dominik Matějek |
ZŠ pro TP |
7 |
5,20 s |
4 |
11,40 m |
8 |
1,10 m |
19 |
7. místo |
Stareczek Marek |
ZŠ pro TP |
10 |
6,20 s |
8 |
9,10 m |
2 |
1,75 m |
20 |
8. místo |
Holčák Michael |
ZŠ pro TP |
8 |
5,40 s |
9 |
8,50 m |
6 |
1,40 m |
23 |
9. místo |
Kubita Daniel |
ZŠ Havlíčkova |
9 |
5,70 s |
10 |
6,80 m |
9 |
0,80 m |
28 |
Berle aj.
umístění |
jméno |
škola |
Slalom |
Hod |
součet pořadí |
pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
1. místo |
Staroštíková Jana |
ZŠ pro TP |
1 |
5,6 s |
2 |
125 b |
3 |
1. místo |
Lahodný René |
ZŠ pro TP |
2 |
7,2 s |
1 |
150 b |
3 |
2. místo |
Škobránková Nikola |
ZŠ Sl. Odboje |
2 |
7,2 s |
3 |
100 b |
5 |
3. místo |
Hlaváčová Lucie |
ZŠ pro TP |
2 |
7,2 s |
4 |
60 b |
6 |
4. místo |
Pruschková Vanesa |
ZŠ Sl. Odboje |
3 |
8,1 s |
4 |
60 b |
7 |
5. místo |
Rehbergová Kateřina |
ZŠ Kylešovice |
5 |
9,6 s |
3 |
100 b |
8 |
6. místo |
Kupčíková Anna |
ZŠ pro TP |
4 |
8,4 s |
5 |
55 b |
9 |
Mechanický vozík
umístění |
jméno |
škola |
Slalom |
Raketa |
Dojezd |
součet pořadí |
pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
1. místo |
Mathias Ivo |
|
1 |
12,8 s |
1 |
14,30 m |
1 |
22,00 m |
3 |
2. místo |
Žižková Romana |
ZŠ pro TP |
3 |
39,6 s |
2 |
4,55 m |
2 |
7,10 m |
7 |
3. místo |
Kaminský Petr |
ZŠ pro TP |
2 |
34,2 s |
3 |
3,20 m |
3 |
0,40 m |
8 |
Mechanický vozík s asistencí - mladší (od r. 1995)
umístění |
jméno |
škola |
Dojezd |
Hod |
Jízda 5 m |
součet pořadí |
pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
1. místo |
Vavřínková Lenka |
ZŠ pro TP |
1 |
7,90 m |
2 |
100 b |
1 |
3,5 s |
4 |
2. místo |
Levay Robert |
ZŠ pro TP |
3 |
3,60 m |
3 |
85 b |
2 |
5,5 s |
8 |
3. místo |
Juchelková Kateřina |
ZŠ pro TP |
2 |
6,80 m |
4 |
35 b |
3 |
6,3 s |
12 |
4. místo |
Velička Michal |
ZŠ Krnov |
5 |
2,70 m |
1 |
125 b |
4 |
9,7 s |
10 |
5. místo |
Komárková Markéta |
ZŠ Havlíčkova |
6 |
1,0 m |
1 |
125 b |
5 |
14,2 s |
12 |
6. místo |
Pavelek Zdeněk |
ZŠ pro TP |
4 |
3,55 m |
3 |
85 b |
6 |
20,0 s |
13 |
7. místo |
Moravcová Ivana |
ZŠ pro TP |
7 |
0,50 m |
5 |
15 b |
7 |
31,3 s |
19 |
Mechanický vozík s asistencí - starší (do r. 1994)
umístění |
jméno |
škola |
Jízda 5 m |
Hod |
Dojezd |
součet pořadí |
pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
1. místo |
Jelínková Eva |
ZŠ pro TP |
1 |
8,22 s |
1 |
125 b |
1 |
4,70 m |
3 |
2. místo |
Heiserová Daniela |
Mraveneček |
2 |
12,5 s |
3 |
45 b |
2 |
1,30 m |
7 |
3. místo |
Kratochvíl Jan |
ZŠ pro TP |
3 |
22,3 s |
3 |
45 b |
3 |
0,40 m |
9 |
4. místo |
Štenclová Natálie |
ZŠ pro TP |
5 |
41,6 s |
2 |
100 b |
4 |
0,30 m |
11 |
4. místo |
Kreisel Petr |
Mraveneček |
4 |
28,2 s |
3 |
45 b |
4 |
0,30 m |
11 |
Mechanický vozík s plnou asistencí - mladší (od r. 1993)
umístění |
jméno |
škola |
Slalom |
Kuželka |
Dojezd |
součet pořadí |
pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
1. místo |
Muchová Vendula |
ZŠ pro TP |
1 |
6,7 s |
1 |
150 b |
1 |
6,25 m |
3 |
2. místo |
Kadlíček Jan |
ZŠ pro TP |
2 |
7,1 s |
2 |
100 b |
3 |
6,80 m |
7 |
2. místo |
Válek Michal |
ZŠ Sl. Odboje |
4 |
7,4 s |
2 |
100 b |
1 |
7,50 m |
7 |
3. místo |
Kavanová Kateřina |
ZŠ Sl. Odboje |
6 |
9,1 s |
5 |
55 b |
2 |
7,20 m |
13 |
4. místo |
Tesař Stanislav |
ZŠ pro TP |
3 |
7,2 s |
4 |
60 b |
7 |
4,50 m |
14 |
5. místo |
Michalík Jakub |
ZŠ pro TP |
4 |
7,4 s |
3 |
75 b |
8 |
2,20 m |
15 |
5. místo |
Hahnová Kateřina |
ZŠ Sl. Odboje |
5 |
7,6 s |
4 |
60 b |
6 |
4,90 m |
15 |
6. místo |
Heimová Kristina |
ZŠ Sl. Odboje |
6 |
9,1 s |
6 |
25 b |
5 |
4,95 m |
17 |
Mechanický vozík s plnou asistencí - starší (do r. 1992)
umístění |
jméno |
škola |
Slalom |
Hod |
Dojezd |
součet pořadí |
pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
1. místo |
Lokoč Marek |
ZŠ Sl. Odboje |
4 |
8,7 s |
2 |
100 b |
1 |
13,0 m |
7 |
2. místo |
Kudela Adam |
SŠ Klimkovice |
1 |
7,3 s |
4 |
65 b |
3 |
6,9 m |
8 |
3. místo |
Moch Matěj |
ZŠ Sl. Odboje |
5 |
10,5 s |
1 |
125 b |
4 |
6,3 m |
10 |
3. místo |
Doupovec Patrik |
ZŠ Sl. Odboje |
5 |
10,5 s |
3 |
75 b |
2 |
12,0 m |
10 |
4. místo |
Pribula Tomáš |
ZŠ Sl. Odboje |
3 |
8,0 s |
3 |
75 b |
5 |
4,5 m |
11 |
4. místo |
Haim Lukáš |
ZŠ pro TP |
2 |
7,9 s |
3 |
75 b |
6 |
4,4 m |
11 |
Mgr. Jana Brunová, Markéta Valentová