Základní škola pro tělesně postižené
Úplná výsledková listina 9. ročníku olympiády tělesně postižených sportovců
Tělesně zdatnější - dívky starší
umístění |
jméno |
škola |
50 m |
Skok |
Raketka |
součet pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
pořadí |
1. místo |
Bystroňová Michaela |
ZŠ Církevní |
9,7 s |
2 |
231 cm |
4 |
20 m |
1 |
7 |
2. místo |
Matyszkiewiczová Tereza |
ZŠ Církevní |
10 s |
3 |
255 cm |
2 |
17 m |
3 |
8 |
3. místo |
Halenkovičová Nikola |
ZŠ Dostojevského |
10,9 s |
6 |
249 cm |
3 |
17,1 m |
2 |
11 |
4. místo |
Tesařová Markéta |
ZŠ Dostojevského |
10,1 s |
4 |
265 cm |
1 |
13,6 m |
6 |
11 |
5. místo |
Tesařová Aneta |
ZŠ Dostojevského |
9,4 s |
1 |
173 cm |
6 |
14,7 m |
4 |
11 |
6. místo |
Tesařová Lada |
ZŠ Dostojevského |
10,8 s |
5 |
229 cm |
5 |
14,5 m |
5 |
15 |
7. místo |
Vájová Lucie |
ZŠ Církevní |
11,3 s |
7 |
156 cm |
7 |
10,7 m |
7 |
21 |
8. místo |
Vaňková Magdaléna |
ZŠ Mariánské Hory |
14,8 s |
8 |
106 cm |
8 |
6,6 m |
8 |
24 |
9. místo |
Szabóová Hana |
ZŠ Církevní |
17,4 s |
9 |
38 cm |
9 |
3,6 m |
9 |
27 |
Tělesně zdatnější - dívky mladší
umístění |
jméno |
škola |
50 m |
Skok |
Míček |
součet pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
pořadí |
1. místo |
Sikorová Vendula |
ZŠ Dostojevského |
13 s |
2 |
140 cm |
1 |
9,6 m |
1 |
4 |
2. místo |
Foord Libuše |
ZŠ Ukrajinská |
11,3 s |
1 |
110 cm |
2 |
8,6 m |
2 |
5 |
3. místo |
Guyenová Hana |
ZŠ Havlíčkova |
15 s |
3 |
100 cm |
4 |
5 m |
3 |
10 |
4. místo |
Sassi Yasmine |
ZŠ Dostojevského |
17 s |
4 |
105 cm |
3 |
3,5 m |
4 |
11 |
5. místo |
Kubisová Laura |
ZŠ Dostojevského |
17,1 s |
5 |
50 cm |
5 |
3 m |
5 |
15 |
Tělesně zdatnější - Chlapci a dívky nejmladší
umístění |
jméno |
škola |
50 m |
Skok |
Míček |
součet pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
pořadí |
1. místo |
Sedláček Adam |
MŠ Eliška |
11 s |
1 |
120 cm |
2 |
14,4 m |
1 |
4 |
2. místo |
Muller Filip |
MŠ Eliška |
11,2 s |
2 |
140 cm |
1 |
11,5 m |
3 |
6 |
3. místo |
Kremer Tomáš |
MŠ Eliška |
11,5 s |
3 |
110 cm |
4 |
11,7 m |
2 |
9 |
4. místo |
Gryga Adam |
MŠ Eliška |
11,5 s |
3 |
110 cm |
4 |
8 m |
4 |
11 |
5. místo |
Davidová Viktorie |
MŠ Eliška |
12,4 s |
7 |
110 cm |
4 |
6,9 m |
6 |
17 |
6. místo |
Balnar Jan |
MŠ Eliška |
13,4 s |
8 |
120 cm |
2 |
5 m |
8 |
18 |
6. místo |
Frydrychová Kristýna |
ZŠ Ukrajinská |
11,9 s |
5 |
100 cm |
8 |
7,3 m |
5 |
18 |
8. místo |
Lazecký Lukáš |
MŠ Eliška |
14,4 s |
10 |
105 cm |
7 |
6,6 m |
7 |
24 |
9. místo |
Ontkocová Vendula |
MŠ Eliška |
12 s |
6 |
90 cm |
9 |
4,5 m |
10 |
25 |
10. místo |
Bittner Jan |
MŠ Eliška |
13,4 s |
8 |
70 cm |
11 |
5 m |
8 |
27 |
11. místo |
Přichystal Jakub |
ZŠ Ukrajinská |
16 s |
11 |
85 cm |
10 |
4,3 m |
11 |
32 |
Tělesně zdatnější - chlapci starší
umístění |
jméno |
škola |
50 m |
skok |
míček |
součet pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
pořadí |
1. místo |
Peroutka Matěj |
ZŠ Dostojevského |
7,6 s |
1 |
435 cm |
1 |
40,5 m |
4 |
6 |
2. místo |
Peroutka Lukáš |
ZŠ Dostojevského |
7,7 s |
2 |
355 cm |
5 |
46 m |
1 |
8 |
3. místo |
Halátek Tomáš |
ZŠ Dostojevského |
7,7 s |
2 |
382 cm |
3 |
40 m |
5 |
10 |
4. místo |
Halátek Martin |
ZŠ Dostojevského |
8 s |
4 |
358 cm |
4 |
43 m |
3 |
11 |
5. místo |
Melicher Jan |
ZŠ Dostojevského |
8,1 s |
5 |
396 cm |
2 |
40 m |
5 |
12 |
6. místo |
Krušina Lukáš |
ZŠ Církevní |
9,1 s |
11 |
311 cm |
8 |
44,2 m |
2 |
21 |
6. místo |
Tesař Adam |
ZŠ Dostojevského |
8,5 s |
7 |
319 cm |
6 |
27 m |
8 |
21 |
8. místo |
Rychta Filip |
ZŠ Církevní |
8,6 s |
9 |
318 cm |
7 |
38 m |
7 |
23 |
9. místo |
Fišer Mirek |
ZŠ Ukrajinská |
8,6 s |
9 |
285 cm |
9 |
23,7 m |
9 |
27 |
9. místo |
Hamáček David |
ZŠ Ukrajinská |
8,5 s |
7 |
274 cm |
10 |
23 m |
10 |
27 |
11. místo |
Kubita Daniel |
ZŠ Havlíčkova |
8,3 s |
6 |
252 cm |
11 |
13,5 m |
12 |
29 |
12. místo |
Krečmer Martin |
ZŠ Ukrajinská |
10,8 s |
12 |
168 cm |
12 |
13,2 m |
13 |
37 |
13. místo |
Ferenc Lukáš |
ZŠ Kopřivnice |
12,5 s |
13 |
114 cm |
14 |
16,7 m |
11 |
38 |
14. místo |
Pokorný Filip |
ZŠ Mariánské Hory |
15,5 s |
14 |
129 cm |
13 |
11,4 m |
14 |
41 |
Tělesně zdatnější - chlapci mladší
umístění |
jméno |
škola |
50 m |
Skok |
Míček |
součet pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
pořadí |
1. místo |
Dlabola David |
ZŠ Dostojevského |
9,2 s |
1 |
160 cm |
1 |
28,7 m |
1 |
3 |
2. místo |
Vajda Ondřej |
ZŠ Havlíčkova |
11,7 s |
2 |
85 cm |
7 |
13,5 m |
3 |
12 |
3. místo |
Kalinowski Jakub |
ZŠ Dostojevského |
13,6 s |
5 |
110 cm |
2 |
8,6 m |
6 |
13 |
4. místo |
Snopek Jaroslav |
ZŠ Církevní |
11,8 s |
3 |
60 cm |
9 |
20,8 m |
2 |
14 |
5. místo |
Urban Jaroslav |
ZŠ Církevní |
17,6 s |
8 |
110 cm |
2 |
10 m |
5 |
15 |
5. místo |
David Daniel |
ZŠ Mariánské Hory |
18,3 s |
9 |
100 cm |
4 |
11,2 m |
4 |
17 |
7. místo |
Dedek Vojtěch |
ZŠ Ukrajinská |
14,3 s |
6 |
90 cm |
5 |
7,6 m |
7 |
18 |
8. místo |
Urbančík David |
ZŠ Dostojevského |
12,5 s |
4 |
85 cm |
7 |
5 m |
9 |
20 |
8. místo |
Škrbel Dominik |
ZŠ Ukrajinská |
14,9 s |
7 |
90 cm |
5 |
6,2 m |
8 |
20 |
10. místo |
Kubec Reinhard |
ZŠ Dostojevského |
45 s |
10 |
30 cm |
10 |
3,7 m |
10 |
30 |
Berle - starší
umístění |
jméno |
škola |
30 m |
Krok |
Raketka |
součet pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
pořadí |
1. místo |
Matějek Dominik |
ZŠ Dostojevského |
6,3 s |
1 |
110 cm |
1 |
26,8 m |
1 |
3 |
2. místo |
Ježková Lucie |
ZŠ Dostojevského |
7,1 s |
2 |
108 cm |
2 |
10,3 m |
2 |
6 |
3. místo |
Peluňka Ondřej |
ZŠ Dostojevského |
9,4 s |
3 |
103 cm |
3 |
7,7 m |
3 |
9 |
4. místo |
Šťotka Michal |
ZŠ Sl. Odboje |
11 s |
5 |
88 cm |
4 |
6,9 m |
4 |
13 |
5. místo |
Babická Romana |
ZŠ Mariánské Hory |
12,3 s |
6 |
50 cm |
7 |
5,8 m |
6 |
19 |
6. místo |
Novotný Vojtěch |
ZŠ Církevní |
13,2 s |
7 |
58 cm |
6 |
4,2 m |
9 |
22 |
7. místo |
Volf Martin |
ZŠ Mariánské Hory |
14,8 s |
8 |
46 cm |
8 |
5,5 m |
7 |
23 |
8. místo |
Kupčíková Anna |
ZŠ Dostojevského |
18 s |
10 |
63 cm |
5 |
3,3 m |
10 |
25 |
9. místo |
Lovy Ondřej |
ZŠ Mariánské Hory |
10,2 s |
4 |
33 cm |
11 |
1,7 m |
11 |
26 |
10. místo |
Límanovský Jan |
ZŠ Kopřivnice |
16,3 s |
9 |
37 cm |
10 |
5,4 m |
8 |
27 |
11. místo |
Kunčarová Adéla |
ZŠ Mariánské Hory |
39,6 s |
12 |
30 cm |
12 |
5,9 m |
5 |
29 |
12. místo |
Kloboučková Nella |
ZŠ Sl. Odboje |
20,7 s |
11 |
45 cm |
9 |
1,6 m |
12 |
32 |
Berle - mladší
umístění |
jméno |
škola |
30 m |
Krok |
Míček |
součet pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
pořadí |
1. místo |
Machold David |
ZŠ Dostojevského |
16,6 s |
2 |
60 cm |
2 |
9,2 m |
2 |
6 |
2. místo |
Lahodný René |
ZŠ Dostojevského |
17,1 s |
3 |
83 cm |
1 |
5,8 m |
3 |
7 |
3. místo |
Ondráčková Libuše |
ZŠ Dostojevského |
31,7 s |
5 |
52 cm |
3 |
9,8 m |
1 |
9 |
4. místo |
Volný Ondřej |
ZŠ Dostojevského |
16,4 s |
4 |
41 cm |
4 |
3,4 m |
4 |
12 |
5. místo |
Borovička Robin |
ZŠ Dostojevského |
23,7 s |
4 |
38 cm |
5 |
2,9 m |
5 |
14 |
Mechanický vozík - zdatní
umístění |
jméno |
škola |
80 m |
Dojezd |
Míček |
součet pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
pořadí |
1. místo |
Mathias Ivo |
|
15,8 s |
3 |
11,8 m |
1 |
19,2 m |
1 |
5 |
2. místo |
Ležoň Tomáš |
SŠ Zdeňka Matějčka |
12,2 s |
1 |
9,1 m |
2 |
18,2 m |
2 |
5 |
3. místo |
Skiba David |
ZŠ Mariánské Hory |
15,7 s |
2 |
5,2 m |
5 |
10,5 m |
4 |
11 |
4. místo |
Štěpánková Barbora |
SŠ Zdeňka Matějčka |
16,5 s |
4 |
5,7 m |
4 |
10 m |
5 |
13 |
5. místo |
Merta Roman |
SŠ Zdeňka Matějčka |
18,1 s |
5 |
8,6 m |
3 |
8 m |
7 |
15 |
6. místo |
Lassáková Barbora |
SŠ Zdeňka Matějčka |
18,8 s |
6 |
3,8 m |
7 |
13 m |
3 |
16 |
7. místo |
Harasimová Martina |
SŠ Zdeňka Matějčka |
22,4 s |
8 |
4,1 m |
6 |
9,2 m |
6 |
20 |
8. místo |
Horský Marek |
SŠ Zdeňka Matějčka |
22,2 s |
7 |
3,2 m |
8 |
6,3 m |
8 |
23 |
Mechanický vozík s částečnou asistencí - starší
umístění |
jméno |
škola |
10 m |
Dojezd |
Raketka |
součet pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
pořadí |
1. místo |
Žižková Romana |
ZŠ Dostojevského |
10,4 s |
2 |
9,4 m |
3 |
3,8 m |
2 |
7 |
2. místo |
Vavřínková Lenka |
ZŠ Dostojevského |
8,8 s |
1 |
5,4 m |
6 |
4 m |
1 |
8 |
3. místo |
Lokoč Marek |
Mraveneček |
27,9 s |
6 |
14,6 m |
1 |
3,5 m |
3 |
10 |
4. místo |
Kaminský Petr |
ZŠ Dostojevského |
20,6 s |
4 |
11,6 m |
2 |
1,9 m |
5 |
11 |
4. místo |
Sětlíková Tereza |
ZŠ Kopřivnice |
18 s |
3 |
8,3 m |
4 |
3,4 m |
4 |
11 |
6. místo |
Pavelek Zdeněk |
ZŠ Dostojevského |
23,3 s |
5 |
5,7 m |
5 |
1,5 m |
6 |
16 |
Mechanický vozík s částečnou asistencí - mladší
umístění |
jméno |
škola |
10 m |
Dojezd |
Míček |
součet pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
pořadí |
1. místo |
Zezulková Nikol |
ZŠ Dostojevského |
7,1 s |
1 |
460 cm |
1 |
3,1 m |
2 |
4 |
2. místo |
Školová Eliška |
ZŠ Mariánské Hory |
10,8 s |
3 |
195 cm |
4 |
2,6 m |
3 |
10 |
3. místo |
Silná Hana |
ZŠ Šrámkova |
7,3 s |
2 |
200 cm |
2 |
1,4 m |
7 |
11 |
4. místo |
Komárková Markéta |
ZŠ Dostojevského |
21,4 s |
7 |
175 cm |
5 |
3,4 m |
1 |
13 |
4. místo |
Juchelková Kateřina |
ZŠ Dostojevského |
18,7 s |
5 |
200 cm |
2 |
1,7 m |
6 |
13 |
6. místo |
Velička Michal |
|
13,3 s |
4 |
100 cm |
7 |
2 m |
4 |
15 |
7. místo |
Levay Robert |
ZŠ Dostojevského |
20,9 s |
6 |
110 cm |
6 |
2 m |
4 |
16 |
8. místo |
Stříbná Lucie |
ZŠ Dostojevského |
23 s |
8 |
70 cm |
8 |
1,1 m |
8 |
24 |
9. místo |
Hlaváčová Lucie |
ZŠ Dostojevského |
54,8 s |
9 |
40 cm |
9 |
0,9 m |
9 |
27 |
Mechanický vozík s plnou asistencí - starší
umístění |
jméno |
škola |
50 m |
Dojezd |
Pytlíček |
součet pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
pořadí |
1. místo |
Haim Lukáš |
Mraveneček |
11,7 s |
6 |
26 m |
1 |
75 b |
4 |
11 |
2. místo |
Macháč Patrik |
ZŠ Kopřivnice |
10,2 s |
1 |
12,8 m |
8 |
100 b |
2 |
11 |
3. místo |
Válek Michael |
ZŠ Sl. Odboje |
12,8 s |
7 |
14,6 m |
3 |
125 b |
1 |
11 |
4. místo |
Štenclová Natálie |
ZŠ Sl. Odboje |
14,5 s |
9 |
15,9 m |
2 |
75 b |
4 |
15 |
5. místo |
Kudela Adam |
|
11,3 s |
2 |
13,8 m |
6 |
60 b |
8 |
16 |
5. místo |
Muchová Vendula |
ZŠ Dostojevského |
11,6 s |
5 |
13,3 m |
7 |
75 b |
4 |
16 |
7. místo |
Havlasová Karin |
ZŠ Ukrajinská |
11,4 s |
3 |
14,6 m |
3 |
35 b |
11 |
17 |
8. místo |
Kratochvíl Jan |
ZŠ Dostojevského |
11,5 s |
4 |
14,3 m |
5 |
45 b |
10 |
19 |
9. místo |
Střondala Štěpán |
Diakonie Ostrava |
12,8 s |
7 |
10,3 m |
10 |
75 b |
4 |
21 |
10. místo |
Holeček Lukáš |
Mraveneček |
17 s |
11 |
10,9 m |
9 |
85 b |
3 |
23 |
11. místo |
Neděla David |
ZŠ Dostojevského |
|
|
5,6 m |
11 |
60 b |
8 |
|
Mechanický vozík s plnou asistencí - mladší
umístění |
jméno |
škola |
50 m |
Dojezd |
Pytlíček |
součet pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
pořadí |
1. místo |
Tesař Stanislav |
ZŠ Dostojevského |
13,3 s |
1 |
24,3 m |
1 |
60 b |
2 |
4 |
2. místo |
Řeháček Petr |
MŠ Eliška |
13,4 s |
2 |
20,4 m |
2 |
45 b |
4 |
8 |
3. místo |
Muroňová Tereza |
ZŠ Ukrajinská |
13,4 s |
2 |
0 m |
5 |
100 b |
1 |
8 |
4. místo |
Dluhoš Petr |
ZŠ Církevní |
15,3 s |
4 |
16,6 m |
3 |
55 b |
3 |
10 |
5. místo |
Dubovská Michaela |
ZŠ Dostojevského |
23,5 s |
5 |
14,1 m |
4 |
45 b |
4 |
13 |
Hlučín - praktická škola
umístění |
jméno |
škola |
50 m |
Skok |
Raketka |
součet pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
pořadí |
1. místo |
Stareczek Marek |
Hlučín |
8 s |
1 |
321 cm |
2 |
18,4 m |
2 |
5 |
2. místo |
Nedvídek Jan |
Hlučín |
8,8 s |
2 |
322 cm |
1 |
15,5 m |
3 |
6 |
3. místo |
Nečesaný David |
Hlučín |
9,3 s |
4 |
271 cm |
3 |
21,2 m |
1 |
8 |
4. místo |
Kubičínová Simona |
Hlučín |
9,7 s |
5 |
266 cm |
4 |
13,4 m |
4 |
13 |
4. místo |
Chromec Martin |
Hlučín |
9,1 s |
3 |
259 cm |
5 |
12,9 m |
5 |
13 |
6. místo |
Kubala Jan |
Hlučín |
11,6 s |
6 |
142 cm |
7 |
9,4 m |
6 |
19 |
7. místo |
Dihlová Andrea |
Hlučín |
12,3 s |
7 |
191 cm |
6 |
5,6 m |
7 |
20 |
Sdružení - charita
umístění |
jméno |
škola |
50 m |
Skok |
Míček |
součet pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
pořadí |
výkon |
pořadí |
1. místo |
Halfar Michal |
Charita |
8,3 s |
1 |
210 cm |
1 |
22 m |
3 |
5 |
2. místo |
Vltavský Jaroslav |
Charita |
9,2 s |
2 |
150 cm |
3 |
31 m |
2 |
7 |
3. místo |
Katerinec Radim |
Charita |
10,2 s |
4 |
160 cm |
2 |
31,5 m |
1 |
7 |
4. místo |
Tuscher Martin |
Charita |
11,7 s |
5 |
130 cm |
4 |
21 m |
4 |
13 |
5. místo |
Musila Jiří |
Charita |
10 s |
3 |
100 cm |
7 |
15 m |
5 |
15 |
6. místo |
Chudík Jiří |
Charita |
12,5 s |
7 |
115 cm |
5 |
12,5 m |
6 |
18 |
7. místo |
Věncková Ilona |
Charita |
11,9 s |
6 |
110 cm |
6 |
11,8 m |
7 |
19 |
8. místo |
Šenková Radka |
Charita |
14,6 s |
12 |
80 cm |
9 |
10 m |
8 |
29 |
9. místo |
Šwidergalová Denisa |
Charita |
14,3 s |
11 |
75 cm |
11 |
9,6 m |
9 |
31 |
10. místo |
Konečná Lucie |
Charita |
14,1 s |
9 |
80 cm |
9 |
4 m |
15 |
33 |
10. místo |
Ileová Lucie |
Charita |
12,9 s |
8 |
75 cm |
11 |
5 m |
14 |
33 |
10. místo |
Plumařová Radka |
Charita |
17,3 s |
13 |
90 cm |
8 |
6 m |
12 |
33 |
13. místo |
Křížová Lenka |
Charita |
14,2 s |
10 |
70 cm |
13 |
6,5 m |
11 |
34 |
14. místo |
Dalekorejová Denisa |
Charita |
17,7 s |
14 |
70 cm |
13 |
9,2 m |
10 |
37 |
15. místo |
Benešová Hana |
Charita |
18,8 s |
15 |
70 cm |
13 |
5,6 m |
13 |
41 |